Dobra, ciepla
Dobra, ciepla
Bewertungen und Rezensionen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden vor der Veröffentlichung geprüft. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Dobra, ciepla
Kurtka przeciętnej jakości. Rękawy bardzo długie w stosunku do długości kurtki. Dodam, że mam raczej dłuższe ręce od średniej, a i dla mnie nie do zaakceptowania taki feler. Przy standardowej budowie ciała albo kurtka będzie znacznie za krótka i za mała, albo rękawy za długie. Kieszenie zewnętrzne bardzo duże. Zamek rozpina się prawie od połowy
Kurtka pierwsza klasa, ciepła, bardzo dobrze wykonana, zgrabna
Zgodna z opisem. Bardzo ciepła, Polskie rozmiary. 176 cm, m. Ja kupiłem L, trochę przy duza, ale mi nie przeszkadza.