Cená/výkon
Skvělý poměr cena výkon, ověřeno v mrazu -10 stupně Celsia a parádní. Elasticita opravdu jde znát, necítím v nich žádné omezení. Problém který jsem vypozoroval, pokud sedíte na sedačkové lanovce, je nekrytá a fouká vám přímo na nohy, zaznamenal jsem lehké prostoupení chladu skrz zapnutý větrací zip na tříslech. Je nutno podotknout, že to nebylo
- Preis-Leistungs-Verhältnis

