Lekkie i ładne, wygodne buty P...
Lekkie i ładne, wygodne buty POlecam !!!
- Preis-Leistungs-Verhältnis
Bewertungen und Rezensionen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden vor der Veröffentlichung geprüft. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Lekkie i ładne, wygodne buty POlecam !!!
Świetne buty, lekkie i wygodne. Doskonała podeszwa i świetna amortyzacja pięty. Po wyjęciu z pudełka można iść w długą trasę. Zero problemów. Rozmiarówka lekko zaniżona. Zwroty do sklepu na własny koszt.
Bardzo wygodne buty, lekkie z bardzo dobrą amortyzacją pięty. Po wyjęciu z pudełka można iść na długi marsz, zero obtarć czy odcisków, jakbym w nich chodził od roku. Rozmiarówka lekko zaniżona, musiałem zamawiać większe. Uwaga - zwrot na koszt klienta, tych butów nie dostarcza Decathlon.