Świetne spodenki kolarskie
Świetne spodenki kolarskie, bardzo dobrze uszyte z praktyczną kieszonką na szelkach z tyłu. Lekkie i przewiewne szelki, bardzo wygodny i komfortowy materiał i wygodna wkładka, która przez długi czas utrzymuje swój kształt.
Bewertungen und Rezensionen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden vor der Veröffentlichung geprüft. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Świetne spodenki kolarskie, bardzo dobrze uszyte z praktyczną kieszonką na szelkach z tyłu. Lekkie i przewiewne szelki, bardzo wygodny i komfortowy materiał i wygodna wkładka, która przez długi czas utrzymuje swój kształt.
Wygodne i estetyczne
slouží dobře, slabá vložka a volnější fit
Mt bom
Bon qualité prix confortable j’ai parcouru de longues distances en vélo et pas de douleur aux fesses
Spodenki nieźle się spisują podczas kilkugodzinnych tras, aczkolwiek wkładka mogłaby być nieco bardziej komfortowa. Mam też zastrzeżenie do siateczki wykańczającej obszycie na brzuchu, po kilku praniach jest lekko naciągnięta. Niemniej jednak podsumowując produkt mogę polecić. Radzę wziąć rozmiar większy niż wychodzi z tabeli rozmiarów, swój
Ok👍🏻
bardzo dobre spodnie
Correu super bem e o envio super rápido
Taille correcte, belle qualité
Bonjour,
Je vous remercie pour votre commentaire.
Ravi de lire que vous êtes satisfait de votre achat!
Cela nous aide également à continuer à garantir la qualité de nos produits et services.
A bientôt sur notre site ou dans…