Lässt sich nicht leicht montie...
Lässt sich nicht leicht montieren.
Bewertungen und Rezensionen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden vor der Veröffentlichung geprüft. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Lässt sich nicht leicht montieren.
Warty swojej ceny
Generalnie bez szału. Telefon ( iPhone 16pro w futerale ) lata po tym etui pomimo włożenia wszystkich wkładek. Nie wiem na jakiej grubości to jest telefon ale na iPhone w futerale jest za gruby. Może trzeba tam pod spód Power bank dać? Nie wiem….u mnie się przesuw zakrywając kamerę co uniemożliwia odblokowanie. Folia słabo działa na dotyk. Jest
Ok
Nem tudom, nem lehet csatlakoztatni a fejhez. Több biciklis helyen kértem segítséget a Balaton körül, de nem tudtak segíteni, pedig próbálták becsülettel.
Produkt bardzo dobry. Polecam.
Łatwy w montażu
Telefon w obudowie nie trzyma się i wypada od razu po założeniu. Zatrzask nie działa. Nie polecam.
W przypadku telefon jest luźny, nie można go użyć. Sama obudowa wychodzi z uchwytu i nie ma możliwości prawidłowej naprawy.