najbardziej niewygodne buty jakie kiedykolwiek...
Niestety bardzo się zawiodłem. Już po pierwszej, niedługiej wycieczce buty obtarły mnie do krwi. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak bolesnym problemem przy nowych butach trekkingowych. Dla mnie są kompletnie bezużyteczne i na pewno już ich nie założę. Zdecydowanie nie polecam – lepiej omijać z daleka.
- Preis-Leistungs-Verhältnis

